Online casino en sport

Lizaro

Je bent op de officiële site van Lizaro, het casino dat we in 2025 zijn gestart voor Nederlandse spelers. Lizaro NL biedt je meer dan 10.000 spellen – slots, live dealers, jackpots en crash games – en via Lizaro Bet wed je op voetbal, tennis en meer. Je speelt met euro's en stort al vanaf €10 met iDEAL, bankkaart, e-wallet of crypto; opnames via e-wallet zijn meestal binnen minuten rond. Lizaro Casino beschikt over een internationale licentie uit Costa Rica (Luxinero Group) en heeft een Nederlandstalige klantenservice die 24/7 bereikbaar is.

Gelicentieerd
Opname in minuten
10.000+ spellen

Onze bonussen

StartpakketWeekendbonusCasino cashback
250% + 350 FS

Startpakket

Je eerste vier stortingen aangevuld, steeds vanaf €20

50% tot €700

Weekendbonus

Vrijdag tot en met zondag, storting vanaf €50, plus 50 spins

15% per dag

Casino cashback

Elke dag een deel van je verlies terug vanaf VIP-niveau Zilver

Waarom spelers bij Lizaro blijven

Bonussen die doorlopen

Na je startpakket volgen weekendbonussen, doordeweekse spins en cashback elkaar gewoon op.

Casino en sport in één

Met hetzelfde saldo speel je slots, ga je aan een live tafel zitten of wed je bij Lizaro Bet.

Overal speelklaar

Onze site past zich aan elk scherm aan, dus op je telefoon heb je dezelfde mogelijkheden als op je laptop.

Bescherming als standaard

Versleutelde verbindingen, gecertificeerde betaalgateways en 2FA zorgen dat je account van jou blijft.

Betaalopties bij Lizaro

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Spelproviders van Lizaro

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Speel bij Lizaro Casino

Lizaro - main content

Nieuw hier? Dan ben je bij Lizaro NL aan het juiste adres. Wij hebben Lizaro casino online opgezet voor wie snel wil kunnen beginnen: duidelijke bonussen, een kassa met bekende Nederlandse betaalopties en een lobby waar je niet op uitgekeken raakt. Hieronder lees je per onderwerp hoe het bij Lizaro in elkaar zit.

Hoe ziet de Lizaro welkomstbonus eruit?

Je startbonus bestaat bij ons uit vier delen. Bij elk van je eerste vier stortingen – telkens minstens €20 – vullen we je inleg procentueel aan, en bij drie daarvan krijg je ook gratis draaibeurten. Opgeteld kom je uit op 250% tot €3.000 en 350 free spins. Per stap werkt het als volgt:

StapJe storting wordt aangevuld metBovenop de bonus
1100%, tot een bonus van €1.000200 spins plus het Bonus Crab-spel
275%, tot een bonus van €500niets extra
350%, tot een bonus van €50050 spins
425%, tot een bonus van €1.000100 spins

Voordat je bonusgeld kunt opnemen, speel je het 35 keer door – en dan tellen we bonus en storting bij elkaar op. Winsten uit je free spins hebben een rondspeelvereiste van 40x. Tijdens het rondspelen ligt je maximale inzet op €5, en alles moet binnen 10 dagen na activering gebeuren. Een praktische tip: stort voor het welkomstpakket niet met Skrill of Neteller, want die betalingen activeren de bonus niet.

Bonuscode of gratis tegoed zonder storting?

Een code invullen hoeft niet. Je kiest het pakket in je account onder Mijn Bonussen, en daarna doet je storting de rest. Mocht er later een seizoensactie met een eigen code komen, dan is daar in de kassa een apart veld voor. Gratis tegoed zonder storting geven we momenteel niet weg; wie €20 stort, heeft met 200 spins en Bonus Crab wel meteen een stevige start.

Terugkerende acties

Na je welkomstpakket stopt het niet. Dit is wat er elke week voorbijkomt:

ActieWanneerWat je krijgtMinimale storting
Free spins doordeweeksma t/m do50 spins€20
Weekend Reloadvr t/m zo50% tot €700 + 50 spins€50
Live cashbackwekelijks25%, max. €200geen
Casino cashbackdagelijks, vanaf Zilver15%, max. €400geen
Sport cashbackop maandag10%, max. €500geen

Welke spellen staan er bij Lizaro klaar?

Kort gezegd: meer dan je in een jaar kunt uitproberen. De teller staat op ruim 10.000 titels, aangeleverd door meer dan 100 ontwikkelaars. Namen die je vast kent zijn Pragmatic Play, Play'n GO, Evolution Gaming, Yggdrasil en Hacksaw Gaming. Omdat er wekelijks releases bijkomen, loont het om af en toe in de tab met nieuwe spellen te kijken.

Videoslots

Met zo'n 7.000 gokkasten is dit veruit de grootste afdeling. Liefhebbers van het Egyptische thema komen uit bij Book of Dead of Le Pharaoh, wie van snoep en vallende symbolen houdt bij Sugar Rush, en Gates of Olympus is voor velen de favoriet als het om multipliers gaat. Hacksaw-titels als Wanted: Dead or a Wild zijn er voor spelers die niet bang zijn voor wat schommelingen.

Aan tafel met echte dealers

Ons live casino telt 750+ tafels, gestreamd in HD door Evolution en Pragmatic Play Live. Naast roulette, blackjack en baccarat draaien hier de gameshows: het rad van Dream Catcher, het bordspelgevoel van Monopoly Live en natuurlijk Crazy Time. Hogere limieten? Daarvoor zijn de VIP-tafels.

Digitale tafelspellen

Geen livestream, wel de klassiekers: ongeveer 200 RNG-varianten van roulette, blackjack en baccarat. Handig als je snel wilt spelen of eerst wilt oefenen met lage inzetten.

Jackpots

Ruim honderd spellen met een oplopende hoofdprijs, waaronder Mega Moolah, Divine Fortune en de reeks rond Age of the Gods. Ook de Drops & Wins-campagnes met extra prijzen doen bij ons mee.

Snel spel

Crash games als Aviator en Spaceman draaien om timing: cash uit voordat het vliegtuig of de astronaut verdwijnt. Ook Plinko en Bonus Crab horen in deze hoek, samen goed voor zo'n 200 instant titels.

Live wedden en sport bij Lizaro Bet

Lizaro Bet is het sportgedeelte van onze site en gebruikt hetzelfde saldo als het casino. Je zet in vóór de aftrap of tijdens de wedstrijd, met odds die live worden bijgewerkt, wedstrijdstatistieken en de mogelijkheid om uit te cashen voordat het laatste fluitsignaal klinkt.

Het aanbod draait om voetbal – Eredivisie, Champions League en internationale competities – aangevuld met eSports (CS2, Dota 2, League of Legends), MMA, basketbal, tennis en virtuele competities. Wat je kunt spelen:

  • uitslag (thuis, gelijk, uit)
  • aantal doelpunten boven of onder een grens
  • of beide ploegen scoren
  • handicaps om een favoriet tegen een underdog interessanter te maken
  • combi's, waarbij de Accumulator Boost je winst met maximaal 100% verhoogt

Ben je nieuw in de sportsectie, dan kies je bij het aanmelden voor 100% tot €300 op je eerste sportstorting. Daarnaast verhogen we geregeld de odds op grote duels.

Geld storten en opnemen: hoe werkt de kassa?

Je opent de kassa vanuit je account en kiest Storten of Opnemen. Stortingen worden direct verwerkt, vanaf €10 of €30 bij crypto. Bij opnames is het minimum eveneens €10. Welke methode je kiest bepaalt vooral hoe snel een uitbetaling binnen is:

BetaalwijzeGeschikt voorSnelheid van opname
iDEALstortenn.v.t.
Visa, Mastercardstorten en opnemen1 à 2 dagen
Skrill, Netellerstorten en opnemenpaar minuten
MiFinitystorten en opnemenpaar minuten
Paysafecard, Cash2Codestortenn.v.t.
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tether, Cardanostorten en opnemenmaximaal een uur
Overschrijvingstorten en opnemen2 à 3 werkdagen

Een paar dingen om te onthouden: neem bij voorkeur op via dezelfde weg als waarmee je stortte, rond eerst openstaande bonusvoorwaarden af en verwacht bij de eerste opname een identiteitscheck. Extra kosten rekenen we niet bij een standaardopname.

Hoe open je een account bij Lizaro?

Binnen zestig seconden ben je geregistreerd. De stappen:

  1. Druk op de registratieknop bovenaan de site.
  2. Selecteer vooraf je startbonus: casino of sport.
  3. Geef je naam, geboortedatum, geslacht en adres op.
  4. Leg je e-mail en wachtwoord vast en stel euro in als valuta.
  5. Activeer je account met de link uit de bevestigingsmail.
  6. Kies je bonus onder Mijn Bonussen en doe een eerste storting.

Bij je eerste uitbetaling vragen we om twee documenten: een geldig legitimatiebewijs (paspoort, identiteitskaart of rijbewijs) en een bewijs van je adres, zoals een recente bankafschrift of energierekening van maximaal drie maanden oud. Reken op ongeveer een werkdag verwerkingstijd. Lever ze gerust al direct na je registratie aan.

Inloggen bij Lizaro doe je met je e-mail en wachtwoord, eventueel aangevuld met een 2FA-code. Lukt het niet, check dan eerst of Caps Lock aanstaat en probeer het daarna in een privévenster. Na herhaaldelijk foute pogingen blokkeren we de toegang 30 minuten. Via Wachtwoord vergeten ontvang je een herstellink die 24 uur werkt.

Spelen op mobiel

Downloaden is niet nodig: Lizaro draait als responsieve website in de browser van je telefoon of tablet. Je hebt toegang tot exact hetzelfde als op de computer, van de jackpots tot Lizaro Bet en de chat met support. Een icoon op je beginscherm maak je via het deelmenu van Safari of het puntjesmenu van Chrome; daarna opent de site zonder browserbalk. Het platform werkt op iOS 14 en hoger en Android 8 en hoger.

Loyaliteit: vijf VIP-niveaus

Elke inzet telt mee voor je VIP-status, en je stijgt zonder dat je iets hoeft aan te vragen. Hoe hoger je komt, hoe meer er bij komt:

StatusWat er bijkomt
Brons25% cashback op live spellen, elke week
Zilver15% casino cashback op dagbasis
Goudruimere opnamelimieten
Platinavaste accountmanager
Diamanttoernooien en deals alleen voor VIP's

Daarnaast verzamel je munten via toernooien, missies en sportweddenschappen. In de Coin Shop zet je die om in spins, free bets of bonustegoed.

Veilig en verantwoord spelen bij Lizaro Casino

Lizaro opereert met een internationale gaminglicentie uit Costa Rica, verkregen via Luxinero Group. Je verbinding met onze servers is versleuteld met 256-bit SSL, betaalverkeer verloopt via gateways met PCI DSS-certificering en we volgen strikte AML-regels. Spelresultaten komen uit RNG's die extern zijn gecontroleerd. Wat je met ons deelt, blijft bij ons.

Wil je je speelgedrag in de hand houden, dan zijn er limieten voor stortingen per dag, week of maand, herinneringen tijdens het spelen, een time-out en zelfuitsluiting. Voor een vertrouwelijk gesprek kun je bij AGOG of Loket Kansspel terecht.

Hulp nodig?

Je bereikt ons dag en nacht. De live chat reageert doorgaans binnen enkele minuten, e-mails binnen 24 uur, en in beide gevallen praat je Nederlands met ons team. Daarnaast vind je antwoorden op veelgestelde vragen in het helpcentrum.

Onze gegevens

Actief sinds2025
LicentiehouderLuxinero Group – internationale licentie, Costa Rica
Startbonus casino4 stortingen: 250% tot €3.000 met 350 free spins
Startbonus sport100% tot €300
Storten vanaf€10 (via crypto €30)
Opnemen vanaf€10
Populaire betaaloptiesiDEAL, kaarten, Skrill, Neteller, MiFinity, crypto
Duur van een opnameVan enkele minuten (e-wallet) tot 3 werkdagen (bank)
Spellenruim 10.000, waarvan ca. 7.000 slots
Providersmeer dan 100
Valutaeuro, plus andere valuta
TalenNederlands en Engels
Hulpchat en mail, dag en nacht
Mobiele toegangvia browser, geen download
Leeftijdsgrens18 jaar

FAQ

Wat is de minimale storting bij Lizaro?

Met de meeste methoden stort je vanaf €10, met crypto vanaf €30. Wil je de welkomstbonus ontvangen, dan ligt de grens per stap op €20.

Hoe claim ik de Lizaro welkomstbonus?

Kies na je registratie het casinopakket in Mijn Bonussen en stort daarna minstens €20. Gebruik daarvoor niet Skrill of Neteller. Bonusgeld en spins verschijnen dan vanzelf in je account.

Hoeveel spellen heeft Lizaro Casino?

Meer dan 10.000, van ruim 100 ontwikkelaars. Daaronder vallen ongeveer 7.000 slots, 750+ live tafels, zo'n 200 tafelspellen, 100+ jackpots en een flinke reeks crash games.

Hoe lang moet ik wachten op een Lizaro uitbetaling?

Via Skrill, Neteller of MiFinity duurt het na goedkeuring een paar minuten, via crypto maximaal een uur. Een kaartbetaling neemt 1 à 2 dagen in beslag, een overschrijving 2 à 3 werkdagen.

Werkt Lizaro op mijn smartphone of tablet?

Zeker. De site past zich aan elk scherm aan en draait in Safari, Chrome, Samsung Internet en Firefox. Je installeert niets en mist geen enkele functie.

Is spelen bij Lizaro veilig?

We werken met een internationale licentie uit Costa Rica via Luxinero Group, versleutelen alle data met SSL en gebruiken PCI DSS-gecertificeerde betaalgateways. Met 2FA maak je je account nog beter bestand tegen misbruik.

Wat doe ik als ik niet kan inloggen bij Lizaro?

Controleer je wachtwoord en Caps Lock, wis je cookies of probeer een privévenster. Na te veel pogingen is je account 30 minuten geblokkeerd. Kom je er niet uit, stuur dan een bericht via de live chat.

Welke cashback geeft Lizaro?

Op live spellen krijg je wekelijks 25% terug tot €200, op het casino vanaf VIP-niveau Zilver dagelijks 15% tot €400. Sporters ontvangen op maandag 10% tot €500.

Update 2026-10-23